×
 x 

Prázdny košík

Capramilk® imunoaktív 144tbl

Capramilk® imunoaktív 144tbl sú tablety z kozieho mlieka obohatené komplexom vitamínov a stopových prvkov.
15,90 €
Popis

Capramilk® imunoaktív sú tablety z kozieho mlieka obohatené o beta glukán, polysacharid z hlivy ustricovej, ktorý s komplexom vitamínov a stopových prvkov vápniku, zinku, selénu aktivizuje imunitný systém organizmu, čím predchádza mnohým zdravotným ťažkostiam, súčasne znižuje mnohé alergické reakcie, bakteriálne, vírusové infekcie. Vitamín B12, vitamín B2 a B6 prispievajú k správnej tvorbe červených krviniek. Vápnik tiež prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, k správnej funkcii nervových prenosov a látkovej premeny dôležitej pre tvorbu energie.

Vhodný:

 • na posilnenie imunity

 • kardiovaskulárnych ochoreniach

 • alergikov, astmatikov

 • pri onkologických ochoreniach

 • pooperačná liečba

 • kožné ochorenia

 Priaznivo pôsobí : 

 • na stimuláciu imunitného systému

 • pri vírusových , bakteriálnych, plesňových, parazitárnych ochoreniach

 • pri chemoterapeutickej a rádioterapeutickej liečbe

 • pri vysokom krvnom tlaku, pri arterioskleróze

 • pri užívaní antibiotík

 • pomáha pri regenerácii pečene, znižuje hladinu pečeňových enzýmov

CAPRAMILK IMUNOAKTÍV sú tablety z kozieho mlieka, ktorý priaznivo upravuje imunitu Vášho tela. Aktivizuje imunitný systém organizmu čím predchádza mnohým zdravotným ťažkostiam, súčasne znižuje napríklad bakteriálne či vírusové infekcie a súčasne znižuje riziko alergických reakcií. 

Je vhodný pre deti, dospelé ženy a mužov a môže byť u rizikovej skupiny ľudí používaný ako prevencia nádorových ochorení. Capramilk imunoaktív je kombinácia účinných látok, ktoré vám pomôžu ovládať stres a vhodne naň reagovať. Doplňuje vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité najmä v období psychickej záťaže. Udržuje dobrú psychickú odolnosť organizmu.


CAPRAMILK IMUNOAKTÍV je tiež obohatený o biologicky viazaný vápnik, zinok, selén a 11 vitamínov. Sú to hlavne antioxidačný vitamín E a vitamín C, kyselina listová, vitamín D a komplex vitamínov skupiny B. Vitamín B12, vitamín B2 a B6 prispievajú k správnej tvorbe červených krviniek. Vápnik prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, k správnej funkcii nervových prenosov a látkovej premeny dôležitej pre tvorbu energie.  


CAPRAMILK IMUNOAKTÍV je pre svoje zloženie unikátny a posilňuje imunitný systém súčasne je bohatým zdrojom celej škály minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov.

Zloženie Capramilk IMUNOAKTÍV:

Sušené plnotučné kozie mlieko, beta-(1,3/1,6)-D glukán, mliečňan vápenatý, síran zinočnatý, selénan sódny, zmes vitamínov (kyselina L-askorbová, D-alfa-tokoferol, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, tiamínmononitrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín, cholekalciferol), prírodne identická aróma, aerosil.

Výrobok neobsahuje konzeravčné látky, ani syntetické farbivá.

Jedno balenie CAPRAMILK obsahuje 144 tabliet.

Doporučená denná dávka 2x 3 tablety. 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

TOP

Find Us On Facebook

Chcete sa dozvedieť oveľa viac o našich produktoch.

Nasleduj nás

Facebook