×
 x 

Prázdny košík

Diabetická noha - set

Diabetická noha - set
249,00 €
Popis
V Diabetickom balíčku sa nachádza 5 produktov s poštovným ZADARMO.
  1. Capraderm® diafoot GC 15ml
  2. Capraderm® Balneum GM 10g
  3. Capramilk® Kolostrum 100% 75 tbl
  4. Capraderm emulzia TM 100 ml
  5. Capramilk® bifidoaktív 144tbl

1. Capraderm Balneum GM – Hydratační mliečna prísada do kúpeľa s kozím kolostrom. Obsahuje jedinečný biologický systém z kozieho mlieka a kozieho kolostra. 1g prísady do kúpeľa na 2 litre vody, s max. teplotou 36 – 38 ºC. Necháme pôsobiť 15-20 minút.

2. Dôkladne vysušíme a natrieme najviac postihnuté miesta sérom Capraderm Diafoot GC.

3. Capraderm emulziu TM použijeme na menej postihnuté miesta, väčšie plochy na tele a aj ako prevenciu.

4. Celkovú liečbu podporíme zvnútra užívaním výživových doplnkov na báze slovenského kozieho mlieka:

 Capramilk Kolostrum – je lyofilizovaným  produktom (kryštalickej žltkastej štruktúry), obsahujúcim kozie mledzivo, cennú ekologickú surovinu, ktorá je produkovaná matkou kozou, v prvých dňoch po narodení potomstva. Naše kolostrum je odobrané do cca 2 hodín po okotení. Obsahuje dôležité živiny ako sú bielkoviny, tuky, cukry, vitamíny ( najmä A ,C, E, vitamíny skupiny B) a minerály (najmä Ca, P, K). Okrem toho je bohatým zdrojom ďalších bioaktívnych látok ako sú imunoglobulíny (IgG, IgM, IgA), alfa-lactalbumíny, lactoferin, transfer faktor, enzýmy, rasové faktory a ďalšie. Rastové faktory sú nevyhnutné pre správny vývoj zdravého organizmu. Kolostrum je v kapsuliach. Vhodné aj pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie:  2x denne 3 kapsuly pred jedlom, ideálne ráno a tesne pred spaním zapiť vodou.

Capramilk bifidoaktiv – sú tablety z kozieho mlieka s aktívnou zdraviu prospešnou laktogénnou mikroflórou (Bifidobacteriumlactis, Lactobacilus acidophilus), inulínom, vápnikom a chrómom. Znižuje chuť do jedla, vytvára pocit nasýtenia, má probiotický a prebiotický účinok, podporuje činnosť a peristaltiku čriev. Inulín radíme medzi rozpustnú, fermentovateľnú vlákninu, pretože je odolná voči hydrolýze enzýmov tráviaceho traktu , v neporušenej forme sa dostáva do hrubého čreva a má schopnosť ovplyvňovať niektoré gastrointestinálne funkcie. Redukuje hladinu cholesterolu, podporuje správnu činnosť hormónu inzulínu a tak prispieva k správnemu metabolizmu tukov, cukrov a bielkovín. Chróm sa podieľa na zachovaní normálnej hladiny
glukózy v krvi.

Dávkovanie: 2 x denne 3 tablety ideálne pred jedlom zapiť vodou.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

TOP

Find Us On Facebook

Chcete sa dozvedieť oveľa viac o našich produktoch.

Nasleduj nás

Facebook